“Як тобі мир такою ціною?”, – у Черкасах з’явилися борди з написами про війну (фото)

09 листопада 2019, 19:16

Фото: Дмитро Кухарчук

Білборди з написами "Як тобі мир такою ціною?", "Формула Штайнмаєра = висока комуналка" та "Крим, Донеччина, Луганщина, Черкащина?" з'явилися сьогодні в Черкасах.

Їх автори - Штаб спротиву капітуляції. Таким чином активісти хочуть привернути увагу містян до питання імплементації формули Штайнмайєра, яку вони вважають капітуляцією України.

Фото: Дмитро Кухарчук

Як відомо, згідно з "формулою Штайнмайєра" в зоні ООС має відбутися розведення військ. Українські військові вже відійшли від Золотого, що викликало побоювання і осуд у значної частини суспільства.

Сьогодні ж опівдні стало відомо про початок розведення військ у Петрівському.

Фото: Дмитро Кухарчук

Фото: Дмитро Кухарчук

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Миша :

Почему этих “воинствующих противников капитуляции” до сих пор не поймали военкомы? Они же хотят войны – так дайте им желаемое, зачем молодых парней которые не желают служить ловят а этих “активистов” нет?!

Chipset :

Штаб супротиву капитуляции или воёвничого меньшинства,усё схвачено и заплачено Порохом

Вітя :

Повністю згідний з авторами бордів. якщо не остановити цю руську напасть сейчас, то завтра вже може бути пізно

олег :

ти, для початку, українську вивчи, щоб потім про “руську напасть” писати без помилок…патріот ти нікчемний…

Кап 3 :

А кого і як плануєшь зупиняти? А ще питання, – якою ціною і що буду у підсумку? Вже і так держава економічно зпустошена, дуже багато проблем, які потрібно вирішувати. Відволікання ресурсів на війну, хоч і “гибридну” – велика розкіш і недалекоглядність. Потрібно цей конфлікт на Сході вирішувати. І чим скоріше, тим краще для Вкраїни і її громадян. А штаб “супротиву” в повному складі в окопи на лінію фронту. Хочаб на півроку. Після цьго побалакаємо на рівних!

Ольга :

Як би ми не писали, на якій мові не говорили, висновок один: Ми не здатні бути щасливими, ми не можемо та не вміємо підтримувати людей, що хоть щось роюблять для нас, ми усе топимо у лайні… Ми завлуговуємо на усе, що із нами відбувається. Я починаю розуміти людей, що стрибають із балконів…

Вгору