Як швидко зарядити автомобільну батарею

19 листопада 2014, 13:07

charge-car-battery Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора призначений для того, щоб швидко і якісно зарядити автомобільну батарею, яка розрядилась. Зарядні пристрої поділяють за принципом роботи - на трансформаторні та імпульсні.

Класичні трансформаторні зарядні пристрої нині скрізь замінюють на більш сучасні імпульсні. Вони більш компактні за розміром і оснащені низкою захистів від перенавантаження. Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора при його невеликих габаритах можна завжди мати під рукою.

Як вибрати зарядне? Купуючи, звертайте увагу на силу струму тієї моделі, яку збираєтесь брати. Найкраще, щоб куплений вами зарядний пристрій мав трохи більшу силу струму, ніж ваше АКБ. Якщо заряд вашого акумулятора буде знаходитись на межі можливостей зарядного пристою, воно буде працювати ефективніше. Крім того, більш потужним пристроєм можна заряджати і акумуляторні батареї, які більш потужні.

Після того, як ви купите зарядное устройство для автомобильного аккумулятора киев, уважно вивчіть його інструкцію по експлуатації. У ній повідомляють про основні характеристики прибору і загальні правила його використання. Також перед початком роботи варто перевірити зарядне на повну відповідність правилам протипожежної безпеки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору