Як пост у Фейсбуці допоміг здійснити бажання молодої мами з Підставок

02 червня 2018, 19:01

Маленький пост у фейсбуці молодої мами із села Підставки, що на Золотоніщині, призвів до встановлення у центрі села симпатичного ігрового майданчика, який відкрили до Дня захисту дітей.

Аліна Мелешко-Габура – молода мама, яка сама виховує свою малечу поки чоловік виконує свій обов’язок в зоні АТО. Народивши дитину, дівчина зіткнулась із проблемою дитячого відпочинку в селі і почала активно шукати варіанти вирішення питання.

— Навіть невеличкий за масштабом майданчик — задоволення доволі дороговартісне, – розповідає Аліна Мелешко-Габура. – Тому я зважилась написати на особисту сторінку в Фейсбук народного депутата Владислава Голуба. Чесно, на успіх розраховувала не дуже. Проте, як виявилось, мій песимізм не мав підстав. Адже я написала свій пост у четвер, а вже у п’ятницю вранці мені перетелефонували з повідомленням про необхідність зібрати підписи громади, аби підтвердити, що селу дійсно конче потрібен такий ігровий майданчик. Я і не мріяла, що все станеться так оперативно!

Поява нового майданчику стала для села мотиваційним поштовхом — навкруги, вже за ініціативи сільського голови, швидко почали з’являтись лавочки та вималювалась концертна галявина. Місце стало осередком родинного дозвілля та відпочинку, якого так давно бракувало Підставкам.

На запитання від журналіста щодо загальної вартості дитячого майданчика Владислав Голуб відповів, що в цьому випадку вартість має зовсім інше.

— Насправді сьогоднішня подія є дуже показовою. Адже все почалося з громадської ініціативи молодої мешканки села Аліни Мелешко-Габури. Мені сподобалась і сама її ініціатива, і та наполегливість, з якою дівчина та молода мати захищала свою ідею. Повз цього насправді було важко пройти. Думаю, що сьогоднішнє відкриття дитячого майданчику — дуже чудова нагода до Дня захисту дітей. Для того, щоб діти мали можливість проводити вільний час так само, як і їхні міські ровесники, могли спілкуватись один з одним та підтримували гарну фізичну форму. Цей невеличкий, але надихаючий на позитив спільно реалізований проект, насамперед є тим, що нас об’єднує, і тим, що доводить — нездійснених мрій просто не буває! - наголосив народний депутат.

Аліна Мелешко-Габурич сказав:

дякую всім хто підтримав мою ініціативу!!

Вгору