Як обрати килимок у похід?

13 березня 2016, 14:00

ppjournal1564

Збираєтеся вирушити у похід, весело та цікаво провести час з друзями, відпочити від виснажливого міста та насолодитися красою природи. Головне, не забудьте килимок похідний, адже без цього, на перший погляд далеко не основного елементу, ваш похід може стати справжньою тортурою.

Якщо ви хочете добре спати вночі, тоді ні в якому разі не нехтуйте карематом (цим самим не дуже і важливим, як вам здавалося раніше, похідним килимком). Адже саме завдяки ньому вам буде тепліше і м’якіше спати. Він прикриє нерівності, захистить від камінців на землі, вологості, холода та збереже ваш спальний мішок від пошкоджень.

  1. Пінки

Найчастіше туристи економлять і обирають дешеві похідні килимки, виготовлені із вспіненого поліетилену. Вони мають закриті пори, легкі, у міру теплі і досить зручні. Через їхню вартість, про них можна особливо не турбуватися під час подорожі, тому якщо вони зіпсуються, то такі не шкода відправити у смітник.

Пінополіетиленові коврики можуть мати різну товщину. Зрозуміло, що чим вони товщі, тим тепліші. Якщо ви плануєте використовувати каремат влітку, а спати на м’якому місці, то можна купувати і тонкий, в іншому випадку – краще придивитися до ковриків з більшою товщиною.

Сьогодні на ринку також представлені похідні коврики з фольгованним покриттям. Особливо великої різниці між ними немає. Фольговані - будуть трішечки тепліші, проте є шанс, що фольга може бути необроблена, а значить слизька, що створює певні незручності.

  1. Самонадувні килимки

Такі килимки сьогодні стали досить популярними, а з’явились вони на початку 2000-х років. Вони схожі на тонкий надувний матрац, який всередині має спеціальний поролон. Він м’який і зручний, проте боїться, як і всі надувні матраци, проколів. Особливо ті типи, які виготовлені з менш цупкої тканини. Тому з такими карематами потрібно бути обережними.

Більше інформації про коврик походный.

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору