Як на Черкащині розвивають спорт: підсумки року

27 грудня 2019, 14:03

Розвиток спортивної інфраструктури, оновлення тренувальної бази, підтримка спортсменів та тренерів – в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту підбили підсумки цьогорічної роботи та окреслили першочергові кроки в наступному.

- Цього року ввели в експлуатацію 6 майданчиків зі штучним покриттям. В той же час триває будівництво ще 5 мультифункціональних майданчиків зі штучним покриттям. Ці проекти реалізовують у межах бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України», - відзначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський. - Зараз у Чорнобаї та Монастирищі завершується масштабна реконструкція басейнів. Відбудовують ці об’єкти коштом субвенції Мінмолодьспорту у співфінансуванні з місцевих та обласного бюджетів. Більше 5 млн грн виділили на комплексний капітальний ремонт будівлі легкоотлетичного манежу та благоустрій території стадіону «Юність» Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».

Також начальник управління відзначив, що нещодавно легкоатлети, академвеслувальники, самбісти та стрілки відділення інваспорту отримали тренувального обладнання на понад 1,3 млн грн. Йдеться про татамі, бар’єри, гвинтівку та тренажери «Concept». Роботу з оновлення тренувального обладнання продовжуватимуть і надалі за наявності фінансової підтримки як з держаного, так і з місцевих бюджетів.

– На наступний рік маємо чималу низку завдань, – підсумовує Максим Зеленський. – Зокрема, традиційно кращим атлетам щороку призначаємо 25 «спортивних» стипендій. Окрім того, починаючи з 2020 року зросте розмір 10 обласних премій за розвиток молодіжної політики до 5,5 тис. грн. Вже зараз готуємося до Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного у Красенівці. У 2020 році якраз святкуємо 150-річчя з дня народження уславленого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору