Як іноземці підкорюють черкаське узбережжя у престижних змаганнях (фото, відео)

07 травня 2015, 14:09

1

У Черкасах проходить Чемпіонат світу з судномодельного спорту в класі радіокерованих яхт. Це унікальне явище для України, адже наша країна — перша з пострадянського простору, яка приймає такі серйозні змагання, пише in.ck.ua.

2

Організаторами спортивної події є Федерація судномоделювання та судномодельного спорту України, а також Всесвітня організація судномоделювання Naviga.

3

Це була наша давня мрія — провести такі змагання в Україні, і ось нарешті вона здійснилася. Ми вирішили, що найкращим місцем для проведення чемпіонату стане саме цей черкаський мальовничий берег Дніпра. Черкаси взагалі можна назвати центром яхтингового моделізму в Україні, - розповів голова Федерації судномоделювання і судномодельного спорту України Сергій Демиденко.

4

Суть змагань полягає в тому, що міні-яхти повинні обійти розставлені буї і обігнати суперників на шляху до фінішу. Капітани мініатюрних суден приїхали в Черкаси з Німеччини, Нідерландів, Польщі, Австрії, Китаю й інших країн світу.

5

Ми беремо участь у всіх змаганнях з судномоделювання. Зараз ми в Україні, і, звичайно ж, дуже цьому раді. На жаль, сьогодні не було вітру, тому змагатися було досить важко, але ми сподіваємося, що завтра погода буде кращою, і ми фінішуємо переможцями, - розповів учасник із Польщі Вєслав Рапацький.

6

Міжнародний чемпіонат із судномодельного спорту в класі радіокерованих яхт триватиме в Черкасах до 13 травня. Всі охочі можуть повболівати за українську збірну на території розважального комплексу "Бочка".

8 9 10 11 12 13 14 15 16

Відео - Віталій Хоров, фото - Валерій Січкар

Коментарі

Вгору