«Я завжди казав, що Президенту треба «махати шашкою» у своєму оточенні», — Араік Мкртчян про результати першого туру (відео)

10 квітня 2019, 20:23

«Я завжди казав, що Президенту треба «махати шашкою» у своєму оточенні», — Араік Мкртчян про результати першого туру (відео)

Результати першого туру виборів стали ТОП-темою для обговорення. Свою думку щодо результатів голосування висловив і черкаський бізнесмен Араік Мкртчян, пише "ВиЧЕрпно".

- Можна по-різному ставитися до політиків, але треба поважати вибір людей. Владі також треба бути уважнішою до народу, навчитися чути людей. Приклад Черкащини: це, мабуть, єдина область, в яку не можна ні заїхати, ні виїхати, бо доріг нема у жодному напрямку. Люди щоденно їздять і проклинають владу, а потім хтось дивується, чому так проголосували, — говорить Араік Рафікович.

Мкртчян каже, що люди сьогодні хочуть небагато: впевненості у завтрашньому дні, миру та сильної влади на місцях.

- Якщо говорити конкретно від себе, то я вже втомився. Хочеться, щоб було добре в країні. Набридло думати, а що ж буде завтра, хочеться спати спокійно. З кожними виборами президента стає ще гірше, у нас все дорожчає. Народ також втомився від цього.

Виною такого результату Петра Порошенка, який набрав у першому турі майже у два рази менше голосів, ніж Володимир Зеленський, за думкою Араіка Мкрчяна, стала відсутність різких та рішучих дій.

- Я завжди казав, що Президенту треба «махати шашкою» у своєму оточенні. Навіть скандал із Укроборонпромом: якби Президент жорстко зреагував, такої ситуації не було б. Той нічого не знає, той немає ні до чого відношення, а люди на це все дивляться, вони вимагають реакції.

Також за словами Мкртчяна, не зважаючи на низку успішних реформ, проведених Президентом, зіграла не на руку Гаранту відсутність сильної підтримки у регіоні в інформаційному аспекті.

- Звичайно, команда важлива. Навіть аналізуючи рейтинг Президента по Черкаській області, хто сьогодні активно відстоює його позиції, хто його захищає, хто із лідерів громадської думки у регіоні підтримує його? Назвіть ці прізвища - я не знаю. А від того й маємо такий результат, — переконаний Араік Мкртчян.

Детальніше - у відео.

Читайте такожЧеркаського бізнесмена номіновано на всеукраїнську відзнаку “Народний благодійник”.

Поділитись

Коментарі

Вгору