Я став жертвою моди, – Олег Петренко хоче покинути пропрезидентську фракцію

25 травня 2017, 13:38

Народний депутат України Олег Петренко  24 травня в ефірі телеканалу ZiK оголосив, що не бачить себе членом фракції "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді.

- Я не бачу себе членом фракції "Блоку Петра Порошенка" (у Верховній раді України - ред.). Можливо депутатом я став випадково, можливо збігів не буває. Я став жертвою моди 2014 року, коли із добровольців робили депутатів, - зазначив він і додав. - БеПеПешника з мене не вийшло.

Натомість, у коментарі "Про все" нардеп зазначив, що це було сказано емоційно на політичному ток-шоу і жодних офіційних заяв він поки що з приводу виходу з фракції не робив.

- Але від свої слів, сказаних на політичному ток-шоу, я не відмовляюсь. Якщо Президент України не підпише закон про амністію, у тому числі добровольців і АТОшників, я вважаю особисто для себе неможливим перебування у фракції імені людини, яка не підписує цей закон. Мої особисті морально-етичні принципи не дозволять і надалі перебувати у пропрезидентській фракції. Якщо закон не буде підписано я вчиню саме так як і заявив на політичному шоу, - сказав у Олег Петренко.

Виктор Тор сказав:

Да уж лучше пусть не подпишет,чем те,кто убивал,грабил и насиловал выйдут на свободу. Я не думаю,что “заслуженных” посадили за кражу булки хлеба. Не решились бы,видимо добренько нагадили побратимы.

Вгору