Висока політика: нардеп з мером з’ясовували, що таке гумус

31 травня 2015, 17:05

0fe2f07624f3711f369b4d361003becb

«Нардеп від Порошенка назвав черкаських випускників трупами і гівном. Я в шоці», – емоційно написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» міський голова Черкас Сергій Одарич, інформує "Прочерк".

Далі мер роз’яснив причину своїх емоцій.

«Депутат від блоку Порошенка Голуб сьогодні, на Соборній площі міста Черкаси, виступаючи перед майже двома тисячами випускників та кількома тисячами батьків і вчителів, наголосив на тому, що випускники - просто гумус. З десятків тисяч присутніх аплодував йому лише секретар міськради Олександр Радуцький. Мабуть, просто не знав значення цього слова.

П.С. Портрет кандидата Голуба на стовпі зустрічав мене щоранку у Києві на підходах до Інституту урології. Правда, там, у травні 2014 року, він ще був активним соратником Юлії Тимошенко. А нині - вже порошенківець. Гумус, одним словом...» – зачепив нардепа мер.

619x498-images-news-052015-a1f94d89b618238549a1e63685b5cc45

Владислав Голуб з відповіддю не забарився. У тому ж таки «Фейсбуці» він назвав мера Черкас послідовником Геббельса:

«Чим цинічніша брехня, тим більше в неї вірять! Сергій Одарич на своїй сторонці в ФБ написав, що я когось якось там обізвав, а саме назвав випускників гумусом. Так ось, у Одарича проблеми... зі слухом! Ну по-перше, гумус є родючою частиною ґрунту, завдяки, якому ростуть рослини. Розуміючи, що Одарич та українська література далекі друг від друга поняття, але саме в українській літературі ми можемо знайти достатньо велику кількість прикладів позитивного вживання цього слово, яке означає зародки майбутнього. Вчіть матчастину, пан мер!

По-друге, в своєму виступі перед випускниками шкіл міста Черкас, я сказав, що гумусом, родючою частиною майбутнього України, яку, такі як Ви, Одарич, знімали з нашої славетної України протягом останніх 25 років, заради власного збагачення, є МОЄ покоління, на базі якого, вже покоління сьогоднішніх випускників буде дійсно будувати європейську Україну! Так що, якщо дійсно проблеми зі слухом, можу гарного ЛОР лікаря порекомендувати.

По-третє, це наскільки треба зневажати і ненавидіти черкащан і випускників міста, що після свого виступу, не дочекавшись закінчення свята, не потанцювавши з випускниками, не розділивши їхню радість, просто розвернутися і піти зі свята. До речі, хто кому і скільки аплодував, попросіть у свого телеканалу запис і подивіться! Але тільки сильно не розстроюйтесь, а то доведеться і кардіолога Вам шукати», – у такому ж, як і Одарич, стилі написав Голуб.

Також він згадав політичну біографію мера, зазначивши, що той був членом НРУ, партії «Яблуко», «Батьківщина» та ПВД. А причину всій цій дискусії Голуб назвав майбутні вибори, на яких нардеп робитиме все, щоб Одарич не став мером.

Всього декілька коментарів під дописом нардепа Голуба у соцмережі не розвинули жваву дискусію під постом, зате під дописом Сергія Одарича розгорнулася велика дискусія на тему гумусу.

Так, Ігор Доманський залишив наступний коментар: «Гумус - це не грунт, а набір амінокислот фульво- і гумо-, які утворюються в результаті розкладу органіки. Вміст гумусу в грунті не значний 3-4% в найродючиших черноземах. А от чому аплодувала особа, яка секретарем не має права працювати - це велике питання».

Проте лише один з більш як двох десятків коментаторів вирішив задати питання по темі: чи є відео виступу політиків?

У свою чергу, секретар міськради Олександр Радуцький вирішив, що тут не обійшлося без прокляття...

f832dfc53f938873dc5d7bd6ec6807ae

Представник черкаського осередку КВУ Максим Михлик зауважує, що подібна дискусія політиків була б смішною, якби це не викликало сум.

«Замість об’єднання зусиль і конструктивного діалогу, замість того, щоб зарити сокиру війни і знаходити шляхи консолідації і порозуміння, замість спільної праці на Черкаси, міський голова і народний депутат (від частини міста), почали з’ясовувати стосунки і переходити на особистості. До цього відразу підключились групи прихильників обох достойників. І це в той час коли в країні фактично війна і лише спільними зусиллями можна зупинити агресію і робити життєво необхідні реформи. Негативні тенденції протистоянь в ВР і в ЧМР очевидно мають вплив і на особистості. Я розумію, що скоро вибори і треба пошуміти, але ж можна це робити в інший спосіб. Кращим піаром (для обох) було б взаємне вибачення і мирне співіснування. Чи вистачить на це мужності?» – риторично запитав Максим Михлик.

Поділитись

Коментарі

Вгору