Випускників запрошують на навчання до вищих військових навчальних закладів ЗСУ

14 січня 2023, 19:40

Випускників запрошують на навчання до вищих військових навчальних закладів ЗС України.

З 2 січня по 1 квітня 2023 року проводиться відбір кандидатів до вищих військових навчальних закладів та до військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів.

Випускники вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти отримують вищу освіту освітнього ступеню «бакалавр» , «магістр» та відповідну військово-професійну кваліфікацію.

Термін підготовки на посади офіцерів командного складу – 4 роки. Офіцерів інженерного, гуманітарного, юридичного та адміністративного складу: 5 – 5,5 років.

Під час навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються: гуртожитком, триразовим харчуванням, спорядженням та речовим майном.

Вимоги до абітурієнтів:

• повна загальна середня освіта;

• проходження зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників;

• оцінювання рівня фізичної підготовленості, проходження медичного огляду та психологічного обстеження.

До вступу допускаються:

• молодь віком від 17 до 30 року, а також ті, кому 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

• військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну середню освіту та не мають офіцерських військових звань, у разі зарахування їх на перший та наступні курси навчання віком до 30 років;

• жінки та чоловіки приймаються на навчання на рівних засадах. Для абітурієнток існує перелік спеціальностей, відповідно до граничних показників прийому на навчання за напрямами підготовки, які щорічно затверджуються Міністром оборони України.

За інформацією Черкаського обласного ТЦК

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору