Виконком підтримав збільшення зарплати керівникам комунальних підприємств

26 січня 2017, 08:13

гроші

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про підняття розмірів посадових окладів керівникам міських комунальних підприємств, пише «Kanos».

Відповідно до внесених змін до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради «Про затвердження розмірів виплати посадового окладу та преміювання керівників підприємств, що є у комунальній власності м. Канів», які були ухвалені сьогодні, посадові оклади керівників міських КП затверджені наступним чином:

- керівник КП «Управління ВКГ» - 13 824 гривень.
- директор КП «ЖЕК» - 13 354 гривень.
- КП «Теплові мережі» - 13 105 гривень.
- КП «Місто» - 11 520 гривень.
- КП «Авто-ріка» - 10 880 гривень.
- КП «Міський ринок» - 9 830 гривень.
- КП «Туристичний інформаційний центр» - 6 400 гривень.
- КП «Міський стадіон» - 6 400 гривень.
- КП «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» - 6 400 гривень.

Крім того, рішенням передбачається виплата премій у розмірі від 50 до 80% від посадового окладу.

Як пише сайт міської ради, формула розрахунку посадового окладу керівника комунального підприємства виглядає наступним чином:

Мінімальна з/п або прожитковий мінімум (було взято прожитковий мінімум – 1600 грн.) х коефіцієнт за видами робіт х коефіцієнт робітника за розрядом х 1,2 коефіцієнт до розміру мінімальної з/п для робітника І-го розряду х коефіцієнт кратності мінімального посадового окладу робітника І-го розряду основного виробництва.

Самі ж коефіцієнти за видами робіт були зумовлені Галузевою угодою між Міністерством інфраструктури України та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017 – 2018 роки, під яку підлягають і канівські КП.

Поділитись

Коментарі

Альона сказав:

А заробітну плату секретаря в школі не хоче міськвиконком передивитися? Нагрузка дуже велика, а заробітна плата мінімальна. В прибиральниці 3200 і в секретаря і в двірника одинакова зарплата, це хіба правильно? дуже велике прохання передивитися це питання.Текст коментаря

Вгору