Виконком не проголосував за демонтаж квіткових павільйонів біля театру

30 травня 2017, 11:11

Виконавчий комітет ЧМР не підтримав демонтаж квіткових павільйонів біля театру по вулиці Симоненка. Для цього рішення на сьогоднішньому засіданні не вистачило голосів.

- До цих павільйонів притензія одна - немає паспорту прив'язки, - зазначив заступник начальника управління інспектування Ігор Кіта.

Він нагадав історію цих павільйонів, зазначивши, що колись павільйони мали статус квіткових ринків і розміщувались за театром по вулиці Гоголя. Та, коли розпочалось будівництво багатоповерхівки, їх перенесли, пообіцявши врегулювати питання.

- Та питання не вирішене й досі. Дозволу на розміщення по Симоненка немає, а інше місце для них не визначене, - додав Ігор Кіта.

Утім, прийняти рішення про демонтаж виконком так і не зміг - не вистачило голосів. Тож це питання збираються винести на засідання вже на наступному тижні, разом із проектом по демонтажу скандальних квіткових павільйонів перед театром.

Варто додати, що члени виконкому таки проголосували за демонтаж одного об'єкту на театральній площі - тимчасової споруди з ремонту годинників.

Вгору