Викладачі ЧДТУ влаштують свято родині загиблого АТОвця

27 грудня 2014, 17:11
STF_4267

Фото Станіслава Чубаря

Понад дванадцять тисяч гривень зібрали викладачі ЧДТУ на благодійному вечорі, організованому ректором навчального закладу Тамарою Качалою. Всі зібрані кошти спрямують на допомогу родині черкаського АТОвця.

Ректорський вечір в стінах університету проходив наприкінці цього тижня. А його особливістю стало проведення ауціону, лоти для якого представили самі ж викладачі разом зі своїми дітьми та студентами. Це і картини, і випічка, і власний хенд-мейд. Загалом сорок робіт.

STF_4110

Фото Станіслава Чубаря

- Такий захід - це і можливість  для співробітників поспілкуватися, а також це нагода зібрати кошти. Ми звернулися до військкомату, щоб там нам підказали, кому зараз найбільше потрібна допомога, - розповідає Тамара Качала.

STF_4278

Фото Саніслава Чубаря

Відтак допомогти вирішили родині черкащанина, який загинув на сході. У  Черкасах у нього залишилося четверо дітей.

На запрошення ректора відгукнулися декани, завідувачі кафедр та викладачі. А щоб зробити захід ще цікавішим, співробітники ЧДТУ привели на вечір ще й своїх дітей, які підготувли для загалу танцювальні та музичні номери. Зокрема, український танок станцювала й донька Тамари Качали.

IMG_1428

Фото Про все

- Ми вирішили, що не запрошуватимемо артистів, а організуємо все власними силами, - коментує ректор ЧДТУ.

IMG_1408

Фото Про все

Такі вечори в університеті ректор обіцяє зробити традиційними. Тим паче, що  на аукціоні розійшлися всі лоти. Присутні не шкодували коштів, аби купувати роботи своїх же студентів. А вже в понеділок представники університету разом з ректором поїдуть до родини черкаського захисника і влаштують його дітям справжнє свято.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору