Вибори в Черкасах: уже підробляють судові позови?

06 червня 2014, 15:11

Невідомий подав від імені кандидата в депутати до Черкаської міської ради від "УДАРу" Нарека Казаряна позов до Київського апеляційного суд з вимогою скасувати рішення Центральної виборчої комісії про розпуск Черкаської міської територіальної виборчої комісії. Як пояснив сам Нарек Казярян у коментарі vikka.ua, жодного позову він не подавав, ніяких документів не підписував. Про те, що він ніби звернувся до суду, дізнався вчора увечері.

– Учора мені зателефонував представник Київського апеляційного суду, який повідомив, що сьогодні о 10-00 має відбутися судове засідання за начебто моїм позовом до Центральної виборчої комісії. На мої запитання, хто подавав документи, мені відповіли, що я особисто. Хоча я в Києві не був, жодних документів не подавав і не підписував. Тому сьогодні разом з юристами виїхав в Київ. Як виявилося, хтось від мого імені, підробивши мій підпис, вказавши мій номер телефону, контактні дані (крім електронної пошти, яку написали неправильно) подав апеляційну скаргу про те, щоб скасувати постанову ЦВК про розпуск Черкаської ТВК, – розповів кандидат в депутати до Черкаської міської ради.

Кандидат у депутати не знає, хто це міг зробити. Але переконаний, що без політики тут не обійшлося.

Нині судове засідання скасоване. Сам кандидат разом з юристами звертається із заявою до правоохоронців Києва, щоб вони з’ясували, хто подав позов до суд від його імені.

Нагадаємо, у Черкасах уже 10 днів не можуть оголосити результати місцевих виборів. Два дні тому Центральна виборча комісія за систематичні порушення закону розпустила Черкаську міську ТВК і зобов’язала новий склад комісії до 10 червня оприлюднити результати виборів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору