“Знепритомніла у залі суду”: дівчину, що “замінувала” обласну поліцію та “Кооператор”, взяли під варту (фото, відео)

21 травня 2019, 20:02

"Втратила свідомість у залі суду": дівчину, що "замінувала" обласну поліцію та "Кооператор", взяли під варту (фото, відео)

Підозрювану Анну Горбатюк, яка цими вихідними повідомила про замінування будівлі ГУНП в Черкаській області та магазину в ТЦ "Кооператор", вчора затримали черкаські правоохоронці. Сьогодні їй обирали міру запобіжного заходу в Соснівському райсуді Черкас.

Як з'ясувалося, 26-річна підозрювана вже неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців і навіть була притягнута до відповідальності за телефонні погрози черкаським поліцейським. Нині ця справа розглядається в Апеляційному суді Черкаської області.

"Втратила свідомість у залі суду": дівчину, що "замінувала" обласну поліцію та "Кооператор", взяли під варту (фото, відео)

На початку судового засідання представник обвинувачення звернувся до суду з клопотанням про необхідність взяття під варту підозрюваної. На думку працівника прокуратури, оскільки Анна Горбатюк може продовжити вчиняти подібні дії. В ході засідання було зачитано зібрані слідчими матеріали кримінального провадження. Згідно із зачитаними даними, підозрювана нещодавно приїхала до Черкас з Кіровоградської області та працювала продавцем в одному з продовольчих маркетів міста.

"Втратила свідомість у залі суду": дівчину, що "замінувала" обласну поліцію та "Кооператор", взяли під варту (фото, відео)

Дзвінки з повідомленням про замінування будівель Горбатюк здійснювала, повернувшись додому з роботи. У скоєному дівчина зізналася правоохоронцям, після того, як її затримали. Сама підозрювана відмовилась пояснити в судовому засіданні причини вчиненого нею правопорушення та вимагала видалити з залу суду нашого журналіста. Втім, слідчий-суддя Пересунько відмовив в її клопотанні.

Повернувшись з нарадчої кімнати, суддя ухвалив рішення взяти під варту Анну Горбатюк, помістивши її до Черкаського СІЗО на 45 діб до 3-го липня. Крім цього, суд встановив заставу у розмірі 38 тисяч 420 гривень. За вчинене дівчина може отримати вісім років позбавлення волі. Під час оголошення ухвали, підозрювана Горбатюк ненадовго втратила свідомість та впала в істерику.

Як стало відомо "Про все" із власних джерел, слідчі Черкаського відділу поліції мають намір найближчим часом відправити підозрювану на психіатричну експертизу.

Нагадаємо, минулої п’ятниці, суботи та неділі до поліції Черкас надійшов ряд неправдивих повідомлень про «замінування» загалом 19 об’єктів в місті Черкаси. Серед тих, на які вказували зловмисники, були як багатолюдні торгові центри, так і медичні заклади та пологові будинки.

Для відпрацювання даних повідомлень та їхньої перевірки поліція та інші служби проводили масштабні заходи із залучення великої кількості працівників, які здійснювали евакуацію, огородження об’єктів та їхні обстеження.

У результаті перевірок вибухових пристроїв та небезпечних речовин виявлено не було, проте дані повідомлення створили масу незручностей для містян. Співробітники поліції протягом трьох діб відпрацьовували вказані повідомлення на предмет встановлення осіб, які їх надали.

У результаті проведених заходів сьогодні вночі поліцейські затримали жінку, яка обґрунтовано підозрюється у наданні неправдивих повідомлень про замінування щонайменше двох об’єктів у місті Черкаси. Нею виявилася жителька Кіровоградської області, яка у Черкасах працює та винаймає кімнату в одній із квартир міста. Особу затримали за місцем її тимчасового проживання.

Глеб сказав:

Уроды ни за что сажают еще и 40 штук застава она же не минировала что за тупые законы

Лана сказав:

ну не низачто а за то что нарушила работу таких важных учреждений как больницы, доставила неудобство жителям города как минимум, так же при реальных угрозах они могут быть невосприняты населением адекватно из-за таких вот Ань и в будующем могут пострадать люди, к тому же нам неизвестен мотив ее поведения, к примеру если это было сделано не по простой тупости обвиняемой, а если ей неизвестные перечисляли деньги за то что б она сделала такую провокацию что б к примеру знать план действий и готовность наших полицейских в случае реального заминирования, например, какие-то там россияне. Хотя судя по венку на голове и зайцу она просто неадекватна и оттого что она не будет хлеб в ларьке продавать больше никому хуже не будет, а то мало ли куда она свои пальцы пихает.

Жиды на нары сказав:

Как минировать так плохо не было) как срок матать так сразу несчастная. Тварь

Людмила сказав:

Ось дурнуватий і тупий піпл як ця дівуля і є 73%

Українка сказав:

Це Ви, шановна, про себе так самокритично)

авжеж сказав:

+ 100 ! зебіли розважаються, а по простому “хохляри”.Справжні Українці за теє не голосували.

Юрій сказав:

Рвать на куски…

Тетяна сказав:

“…Уроды ни за что сажают”…??? Что значит ни за что??? Умные люди так не развлекаются? Такие “шуточки” приносят неприятности? Подумайте о больницах и роддомах, где люди больные должны были покинуть здание??? Что в голове у этой 23 летней идиотки…. Правильно…камера…суд…Вот там и похохочет вдоволь…Может поумнеет! Да и другим “юмористам” не повадно будет!

Олена сказав:

Судя по новостям, таких девах не один десяток по Украине. Они явно организованы кем-то. Нашла её в фб – за год сменила 10 мест работы, из них шесть – с марта 2019.

Олена сказав:

По дівчині видно, що вона трохи змахую на психічно-хвору. Нормальна людина в 26 років не буде тримати у руках м”ягку іграшку.

Олена сказав:

Она абсолютно нормальна. Кстати – высшее образование, педагог. Занималась вышивкой, даже выставку делала. Где-то зазомбировали недопуссирайот.

Дима сказав:

Глеб ну кожен буде поприколу писать а притом що в неи судимость за воровство изволь

Вгору