Воротник пропонує створити підрозділ самооборони міста

24 січня 2014, 10:15

Не хочу давати оцінку подіям, що сталися в місті. Протистояння перестало бути мирним. Постраждало майно громади міста. Постраждали люди - як протестувальники, так і правоохоронці, написав депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Моя пропозиція проста. Попоную всім політичним силам створити підрозділ самооборони міста Черкаси. Мета - запобігти знищенню майна громади, мародерства, загрози життю черкащан. Все це може привести до гуманітарної катастрофи в місті.

Перш за все це миротворчий підрозділ.Організаційна форма - громадське формуваня по охороні громадського порядку. Якщо комусь зручніше - ДНД. Запрошую до участі в ньому представникив всіх політичних сил - і опозиційних, і провладних. Це дасть можливість знайти порозуміння та запобігти зловживанням з обох боків. Попоную залучити і павоохоронців.

Засоби роботи - патрулювання території міста, охорона об'єктів його інфраструктури, майна громади і окремих громадян. Тому що це надбання всіх черкащан, незалежно від їхніх політичних уподобань. Незалежно відтого, хто стоїть і стоятиме при владі. Лише наші спільні дії можуть врятувати місто і його майбутнє. Разом ми зможемо запобігти кровополиттю та протиправним діям. Прошу не бути байдужими! Не думайте, що Ваша хата з краю! Пам'ятайте, що крайні хати горять першими!

Депутати черкаської міської та обласної ради від Батьківщини, Партії регіонів та інших політсил, безпартійні, небайдужі громадяни, воїни-інтернаціоналісти і ті, що мають військовий або поліцейський досвід! Не стійте осторонь, залучайтеся!

Наша мета не політична. Ми - громада. Врятуємо місто разом. Черкаси мають належати черкащанам. Місто не повинно бути зруйноване. Жодне владне крісло не варте людської крові. Інфраструктура міста не має партійності!

Телефоном я попередньо отримав зацікавлення від багатьох своїх колег-депутатів міськради. Для небайдужих. Мій телефон 067 470 31 57. Я лише координую ідею. Зберемося і оберемо поміж нас достойного та досвіченого командира. Представникам правоохоронних органів пропоную залучитися до участі у цілком легальному формуванні по охороні громадського порядку.

З повагою, безпартійний депутат Черкаської міськради Воротник Валерій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору