Володимир Зубик продовжує возити на безкоштовні екскурсії (фото)

10 жовтня 2014, 17:30

3

Спостерігачами ОПОРИ зафіксовані оголошення на будинках за адресою 30-річчя Перемоги, буд. 15, 17 із запрошенням на безкоштовну екскурсію в Полтавську область від кандидата в народні депутати Володимира Зубика.

Про це повідомляє "ОПОРА".

Оголошення, написані від руки, наступного змісту: «Хто має бажання безкоштовно поїхати на екскурсію в Полтавську обл. (монастир) та Хрещатик у вихідні дні (11 – 12 жовтня) звертатись в ОСББ до Світлани Іванівни. Екскурсії організовує кандидат у народні депутати – Зубик».

1

Спостерігачам ОПОРИ вдалося дізнатися телефон Світлани Іванівни. Зокрема, вона розповіла про те, що звозити людей на екскурсію було її ініціативою. Жінка зібрала підписи у мешканців будинків, які бажали відпочити на екскурсії та звернулася у приймальню до В. Зубика. Там їй виділили автобус, проте не у Полтавську область, а у Софіївку.

Крім цього, по всьому місту у Черкасах масово розклеїли оголошення про безкоштовні екскурсії від фонду Володимира Зубика «Лицем до лиця». Сам В. Зубик вчора на прес-конференції повідомив про те, що фонд «Лицем до лиця» призупиняє свою діяльність, у зв’язку з подіями 30 вересня у селі Митлашівка Драбівського району, коли активісти побили представника фонду, який роздавав благодійні допомоги.

2

Проте сьогодні спостерігачі ОПОРИ, зателефонувавши за вказаним номером на листівці, дізналися, що набір на екскурсії досі продовжується, але взяти участь в екскурсіях можуть лише жителі тих районів Черкас, які входять у межі 195 округу, по якому і балотується Володимир Зубик.

Поділитись

Коментарі

Вгору