Вогонь наніс черкащанам збитків на понад 13 млн. грн. та забрав життя 7 людей

15 вересня 2016, 19:06
Фото: Про все

Фото: Про все

Від надзвичайних ситуацій в м. Черкаси та районі спокій їх мешканців оберігають 166 інспекторів і рятувальників міськрайвідділу ДСНС. Вони на 100% забезпечені рятувальною технікою та особистим захисним спорядженням за всіма світовими стандартами.

Про це розповів під час прес-конференції начальник Черкаського міськрайонного відділу ДСНС Андрій Хижняк.

- Зусиллями наших пожежно-рятувальних команд з січня по вересень 2016 року було локалізовано 206 пожеж, які нанесли збитків у загальній сумі понад 13 млн. грн. Під час них загинуло 5 осіб в Черкасах та 2 особи в районі. 25 черкащан було врятовано, - зазначив він.

За його словами, особовий склад є високопрофесійним і завжди готовий надати допомогу максимально швидко. Черкащани мали змогу оцінити оперативність роботи під час нещодавнього потопу, зумовленого сильними опадами.

Під час цієї надзвичайної ситуації та у ході ліквідації її наслідків протягом 3 діб постійно було задіяно 20 співробітників ДСНС та 4 одиниці спеціальної техніки. Як наслідок з водяного полону було врятовано 4 автобуси, 17 автомобілів, 148 людей, з яких 18 - діти.

На сьогодні міськрайонний відділ планує оновити спеціальні транспортні засоби. Вирішується питання щодо купівлі спеціального човна для патрулювання акваторії Черкас та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на воді.

Поділитись

Коментарі

Вгору