Водії двох автобусів заблокували рух на дорозі посеред Черкас

07 серпня 2020, 11:45

Фото тематичне

Конфлікт між водіями 36 маршруту трапився 2-го серпня на зупинці "Ринок" на вулиці Смілянській. Про це повідомив черкащанин Юрій Бойко у черкаській інтернет-спільноті.

Непорозуміння між чоловіками сталося через те, що вони одночасно приїхали на зупинку.

- В обох водіїв салони були заповнені пасажирами. Дійшло до того, що водій одного з автобусів заблокував проїзд іншому. Сказав, що той нікуди не поїде, бо виїхав не у свій час, - обурюється Юрій Бойко.

Від пресслужби перевізника 36-го маршруту "АВТО-ТЮЛ" отримати пояснення не вдалося. Однак помічник міського голови Черкас із питань транспортної реформи Павло Мосійчук у коментарі журналістам "Про все" стверджує, що в цьому випадку спрацював людський фактор.

- Автобуси мають графік відправлення з кінцевих зупинок. Відповідно у перевізника могли сплутать і дати обом водіям один і той же рейс. Такі ситуації виникають не часто, це людський фактор. Тож якогось додаткового реагування не потребують, - розповідає Павло Мосійчук.

Помічник міського голови каже, що у ЧМР готова система диспетчеризації та моніторингу, яка дозволить працівникам підприємств i транспортному відділу слідкувати у режимі онлайн за маршрутами. Окрім цього вона може автоматично формувати звіти про роботу транспорту.

- Коли в перевізників будуть договори на перевезення, їх підключать до цієї системи. Але зараз у зв'язку з відсутністю договорів перевізники не підключенні до системи - вона не працює, - розповів Павло Мосійчук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору