Влада Черкас домовилась із перевізниками: коли поїдуть усі маршрутки?

16 листопада 2018, 18:03

Перевізники підписали тимчасові договори з міською владою. Уже сьогодні вони випустили по кілька автобусів на маршрути і перевозять пасажирів по 4 грн за квиток. На наступному засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради розглянуть питання про підвищення вартості квитка у маршрутках до 5 грн. 

Про це в коментарі "Про все" повідомила заступник міського голови Людмила Бордунос. 

Представниця перевізників, власниця ПАТ «ЧАТП 17127» Олена Куниця під час засідання виконкому прокоментувала їхню позицію.

- Це вічно продовжуватися не могло, ми раді, що сіли і спокійно домовилися. На маршрути по можливості випускаємо по кілька машин, бо людей не вистачає, - зауважила пані Куниця.

Також у тимчасових договорах узгодили вартість проїзду пільговиків. Дітей із малозабезпечених сімей возитимуть безкоштовно, а школярів – за проїзним, який коштуватиме 120 грн на місяць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Юрій :

А як же обіцянка Бондаренка щодо відставки у разі подорожчання проїзду? Вже забув? Взяв відкат і забув? А де взяти додаткові кошти пенсіонерам, інвалідам?

Людмила :

І весь цей “цирк” за 1гривню?
А не “продешевили”….?
Страшно уявити, що буде, коли треба до “шести”

DN xb :

Давно пора зробити комунальне АТП і забути про перевізників, які не мають совісті, а користуються ситуацією. Це мені дуже нагадує рашу з газом. Тільки зима і перекрили газ.

черкащанка :

100 відсотків

черкащанка :

шантажисти домоглися свого, прикро і противно.

Василь :

А як щодо виконання закону України про перевезення безкоштовно осіб з інвалідніст 1,2,3 груп. нову влада буде робити вигляд,що нічого не відбувається та демонструвати свою неспроможність у виконанні законодавства України.

Василь :

А як щодо виконання закону України про безкоштовну перевозку осіб з 1,2,3 гр. інвалідності?Чи наша влада не спроможна забезпечити виконання законів України. Тоді потрібно владі йти у відставку.

юзр :

То ЧП Скуница имеет самый убитый металолом(Еталон) который в Европе на лом идёт.. А сама самое

больше пиз..т про 6-8грн за проезд

Василь :

А як щодо виконання закону України про безкоштовну перевозку інвалідів 1,2,3 груп.Не спроможні забезпечити виконання законів України- розходьтеся .

Василь :

Чому не друкують коментарі?

Вгору