“Вільні демократи” закликали місцевих “регіоналів” вийти з лав партії і негайно здати партійні квитки

21 лютого 2014, 13:01

Представники депутатської групи "Вільні демократи" 21 лютого під час позачергового засідання сесії звернулися до своїх колег, представників Партії регіонів, з вимогою написати заяву про вихід з фракції та негайно здати партійний квиток. 

Відповідне звернення зачитав голова депутатської групи "Вільні демократи" Олег Ліходькін.

"Україна захлинається в крові. Президент України Віктор Янукович віддав наказ вести прицільний, снайперський вогонь по мирних, беззахисних людях. Це крайня межа садистської жорстокості, після якої не може бути повернення. Це свідоме рішення того, хто називає себе Гарантом і кого ніщо не змогло зупинити.

Домовлятися більше немає ким і нема про що. Жодна вимога щодо покарання так званих "правоохоронців", винних у насильстві над мирними громадянами і журналістами, за три місяці не була виконана. Скільки ще має загинути людей, щоб ви зрозуміли, що ваш лідер - кривавий Тиран?

Господь Бог простягає руку кожному, хто оступився на цьому шляху. Ваша мета ще не перейдена. Сьогодні у вас є можливо останній шанс публічно дистанціюватися від цієї політичної сили , як це зробило вже багато ваших однопартійців. Виправте помилку, підніміться з прірви і напишіть заяву про вихід з фракції Партії регіонів, здайте негайно партійний квиток. Цим ви врятуєте не тільки себе, а і мільйони життів, тому що немає на світі нічого ціннішого ніж людське життя", - йдеться в зверненні.

Представники депутатської групи "Вільні демократи" також зазначають, що у разі не виконання цих вимог, депутати фракції Партії регіонів будуть нести повну відповідальність за дії своїх соратників, на чиїх руках людська кров.

"Це буде співучасть у злочині проти свого народу, у реалізації плану по розділу суверенної і єдиної держави України через перетворення її на зону випаленої землі. Звертаємось до вас, як до людей, що живуть в одному місті, в одній країні. Вийдіть з лав Партії регіонівта не заплямовуйте страшною ганьбою себе і своїх нащадків. Будьте відповідальні у цей трагічний для України час заради припинення братовбивства і кровопролиття в серці країни. Це - не самопожертва, це єдиний шанс зберегти життя людей. Жодна влада не варта людських жертв!!! - йдеться у зверненні.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору