“Вікі любить Землю”: черкащанам пропонують долучитися до конкурсу фотографій

26 квітня 2019, 22:19

"Вікі любить Землю": черкащанам пропонують долучитися до конкурсу фотографій

Вже сьомий раз громадська організація «Вікімедіа Україна» запрошує наповнювати Вікісховище фотографіями.

1 травня стартує конкурс фотографій природоохоронних територій «Вікі любить Землю». Протягом місяця всі охочі можуть подавати свої роботи та змагатися за перемогу у кількох конкурсних номінаціях.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» запрошує наповнювати Вікісховище фотографіями пам’яток природи під вільною ліцензією. Мета конкурсу — створення найповнішої бази фотографій пам’яток природи для ілюстрування "Вікіпедії" та інших вікіпроектів.

За попередні шість років конкурсу учасники завантажили понад 70 тисяч вільних зображень об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, яких є понад 8 200 у державному реєстрі. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак ще більше половини об’єктів у конкурсних списках залишаються непроілюстрованими.

Участь у конкурсі є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. Протягом травня всі охочі можуть подати фотографії власного авторства, зроблені у період конкурсу або раніше, після чого професійне журі визначить переможців у кількох номінаціях, а також обере 10 найкращих робіт, які візьмуть участь у міжнародному етапі конкурсу. Автори найкращих світлин та найбільш активні учасники отримають цінні призи.

З регламентом конкурсу можна ознайомитися на сайті «Вікімедіа Україна». Детальніше про цьогорічні зміни до регламенту — на сайті "Вікі любить Землю".

За інформацією прес-служби Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА

Читайте такожУсією родиною в українському вбранні: у Черкасах відбулася автентична фотовиставка.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору