Відома художниця відкрила виставку у Черкасах (фоторепортаж)

15 вересня 2016, 20:11
DSC_4624

Фото: Про все

Черкаська художниця Тетяна Черевань відкрила сьогодні свою нову виставку під назвою «Прояви». У Галереї народного мистецтва вона презентувала роботи, які створювала упродовж року.

Назву виставки художниця розтлумачує просто, кажучи, що кожна людина у своєму житті хоче якось проявитися. Тому на багатьох роботах зображені люди, а на деяких і сама художниця.

DSC_4646

Фото: Про все

- У цих роботах є трохи темного, трохи світлого, але більшість із картин несе почуття любові та світла, - розповідає Тетяна Черевань.

DSC_4626

Фото: Про все

Частину робіт вже побачили у столиці.  Там вони виставлялися протягом тиждня. Черкаську виставку художниця розширила, доповнивши її новими роботами.

DSC_4647

Фото: Про все

А над останньою роботою для виставки Тетяна Черевань працювала ще буквально позавчора. Це картина, на якій зображена маленька дитина, яка примостилася на спину киту, тож і робота називається «На спині у кита». Тетяна Черевань розповідає, що для цієї картини їй позував син Михайлик.

DSC_4659

Фото: Про все

Родина Тетяну підтримує завжди. Про це розповідає і її чоловік Сергій.

- Таня завжди малює людей, які їй близькі. Буває я проходжу повз, а вона каже мені, щоб я зупинися і завмер, - розповідає Сергій.

DSC_4627

Фото: Про все

Виставка робіт тетяни Черевань триватиме до кінця вересня. Окрім того, художниця збирається провести творчий вечір на якому детально розповідатиме про стврення всіх робіт. Про час та дату творчого зібрання, обіцяє повідомити згодом.

DSC_4650

Фото: Про все

 

DSC_4628

Фото: Про все

DSC_4653

Фото: Про все

DSC_4629

Фото: Про все

DSC_4637

Фото: Про все

 

Поділитись

Коментарі

Вгору