Від сьогодні у черкаському Центрі адмінпослуг з’явиться нова послуга

17 лютого 2014, 09:11

З 17 лютого 2014 року суб’єкти господарювання м. Черкаси та області матимуть змогу отримати адміністративні послуги з Державної реєстрації технічних умов на продукцію та змін до них, реєстрація яких належить до компетенції ДП «Черкасистандартметрологія», у Центрі надання адміністративних послуг м. Черкаси.

Про це повідомляює прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

За словами начальника управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Олега Берези, для Державної реєстрації технічних умов на продукцію та змін до них суб’єкту господарювання необхідно буде подати адміністратору заяву та необхідний пакет документів.

Строк надання адміністративної послуги становить 20 робочих днів.

Надання адміністративних послуг є платними. Розмір плати буде визначатися залежно від переліку робіт та кількості аркушів в документах та складатиме від 2,82 грн. до 23,22 грн. за надану послугу.

Прийом суб’єктів господарювання буде здійснюватись щоденно з понеділка по суботу (понеділок, середа, п’ятниця – з 8.00 до 17.00 години; вівторок, четвер – з 8.00 до 20.00 години; субота – з 8.00 до 15.00 години; без перерви на обід; неділя – вихідний) у приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м.Черкаси, вул. Благовісна, 170.

Крім того, щопонеділка з 10.00 до 13.00 години та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 години у приміщенні Центру надання адміністративних послуг здійснюватимуть консультування суб’єктів господарювання представники ДП «Черкасистандартметрологія» з питань надання адміністративних послуг з Державної реєстрації технічних умов на продукцію та змін до них.

Поділитись

Коментарі

Вгору