Від сьогодні підвищуються штрафи за водіння без прав

22 січня 2014, 19:42

З сьогоднішнього дня, 22 січня посилюється адміністративна відповідальність за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Це положення закріплено Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і процесуальні закони про додаткові заходи захисту безпеки громадян", повідомили в прес-службі ДАІ.

Так, за керування транспортним засобом особою, яка не має права на керування ним чи за передачу управління цим транспортом доведеться сплатити штраф у розмірі від 850 до 1,7 тис. гривень з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Керування транспортним засобом особою, позбавленою на це прав, тягне за собою накладення штрафу від 850 до 2,55 тис. гривень з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Розгляд справ про зазначені адміністративні правопорушення знаходиться в компетенції судів, згідно зі ст. 221 КУпАП. Закон вступає в силу з 22 січня 2014 року.

Нагадаємо, що цей закон - один з тих, що були прийняті парламентом 16 січня у "ручному" режимі і підписані Президентом України 17 січня. Вчора парламентська газета "Голос України" опублікувала всі прийняті Верховною Радою закони.

Поділитись

Коментарі

Вгору