Від рук снайпера на Сході загинув військовий з Черкащини

20 липня 2019, 11:06

Від рук снайпера на Сході загинув черкаський військовий

У п'ятницю, 19 липня, на Сході загинуло двоє військових. Один із них родом з Черкащини.

Від рук снайпера на Сході загинув черкаський військовий

Так, під час інженерного обладнання позицій, солдат Роман Джерелейко зазнав кульового поранення від рук ворожого снайпера. Медик, що своєчасно прибув з сусідньої позиції, кваліфіковано надав йому першу медичну допомогу. Після оповіщення по черговим засобам зв’язку, на місце події одразу прибули командир роти та командир взводу старшина Олександр Бардалим (черкащанин), які особисто почали здійснювати евакуацію солдата Джерелейко.

Від рук снайпера на Сході загинув черкаський військовий

За 15 метрів від позиції, під час закріплення тяжкопораненого на ношах, ворог поцілив вдруге – цього разу в командира взводу, старшину Бардалима Олександра. Характер поранення був несумісним з життям і протягом хвилини часу Олександр помер на руках свого командира роти.

Попри продовження обстрілу та небезпеку, бійцям вдалось евакуювати тяжкопораненого солдата Джерелейка. Медики робили усе можливе, щоб врятувати бійця, але, на жаль, велика крововтрата та характер поранення не дали йому шансів на життя і у міській лікарні м. Курахове він помер.

Солдат Роман Джерелейко Роман, 04.11.1988 р.н. був родом з м.Волочиськ, що на Хмельниччині. У нього залишились матір, батько, а також син Данило, 2012 р.н.

Старшина Бардалим Олександр Володимирович, 13.02.1986 р.н. - родом з м. Корсунь-Шевченківський, Черкаської області. Він був на війні з 2015 року і планував повернутись на якийсь час до своєї сім’ї, яку дуже любив і цінував, щоб відпочити. Проте, не зважаючи на те, що до його звільнення з лав ЗСУ залишалось всього 20 діб, він не замислюючись кинувся рятувати пораненого. Як виявилось, ціною власного життя. У нього залишилась дружина та син Денис, 2012 р.н.

За інформацією прес-служби 24 ОМБр імені короля Данила

Читайте такожПід час виконання бойового завдання загинув черкащанин.

 

Коментарі

Влад сказав:

Це називається “не відкривання вогню на провокації”. А може помиримося, знову побратаємося? Ми так звикли до Старшого брата. Особливо коли він нас по-братерськи 3,14-здить та вбиває.

Лена сказав:

А Клоун говорит: “нужно перестать стрелять!”

Лена сказав:

Ты дурак или придуриваешься? Ребята на Донбассе защищают свою украинскую землю!

Вгору