Вертолітний майданчик Януковича у Каневі став частиною шевченківської екскурсії (відео)

12 березня 2014, 12:28

 

Вертолітний майданчик, який розміщений поблизу Канева, увійшов в обов'язкову програму для тих, хто їздив у шевченківські дні на Чернечу гору, - йдеться в сюжеті ТСН.

Традиційна панахида, сумні пісні від бандуриста, прапори із зображенням Шевченка у ролі супермена від художника із Автомайдану - так люди другий день йшли на Чернечу гору за покликом серця. Українці нескінченним потоком несли квіти, молилися і дивувалися, що перші особи держави за два дні не знайшли часу приїхати сюди. Учора вранці був міністр культури, але його мало хто бачив.

Поклонившись на Чернечій горі, люди йшли далі, аби повитріщатися на вертолітний майданчик, котрий був збудований півтори роки тому для "палких шанувальників" Шевченка. Його вартість - 90 мільйонів гривень. Охорона стояла навіть на городі в місцевих жителів, коли Янукович прибував до Канева вертольотом. Охоронці вертолітного майданчику кажуть, що нині зазіхань на обʼєкт не було.

Зауважимо, що на реконстукцію музею Шевченківського національного заповідника витрачено стільки ж коштів, скільки на будівництво вертолітного майданчика.

Коментарі

Віктор сказав:

Так там охороняють невідомі російські чоловіки. До кожного охоронника приставлено, ще одного росіянина.

Вгору