Верховний суд скасував рішення апеляційного щодо фатального побиття черкащанина (відео)

10 травня 2019, 09:44

Верховний суд скасував рішення апеляційного щодо фатального побиття черкащанина (відео)

Верховний суд скасував рішення апеляційної Феміди Черкас щодо скандальної справи фатального побиття. Йдеться про справу понадтрирічної давнини, інформує "Вікка".

Тоді в ніч на Покрову під одним із розважальних закладів Черкас 22-річний Ілля Новіков до смерті забив 29-річного кам’янчанина Сергія Бондаренка. За кілька годин той помер у лікарні. Феміда першої інстанції присудила обвинуваченому вісім років позбавлення волі. Та в апеляції таке скасували. Іллі Новікову ухвалили п’ять років ув’язнення, щоправда, із випробним терміном у два роки. Простіше – умовний термін покарання.

Під час засідання батьки забитого відмовилися від участі в розгляді й позовних вимог. Журналістам таке пояснили моральними стражданнями та тиском від родини обвинуваченого. Опісля вже прокуратура подала касаційну скаргу. Напередодні Верховний суд таки розглянув справу.

Результати засідання напередодні оприлюднили в єдиному реєстрі судових рішень. Там зазначено, що Апеляційний суд Черкаської області не навів переконливих мотивів скасування вироку структури першої інстанції. Висновки черкаської Феміди Верховний суд вважає суперечливими. І наголошує: деякі обставини справи лишилися поза увагою Апеляційного суду Черкаської області. Його ухвалу скасовують через істотні порушення вимог кримінального процесуального закону.

Новий розгляд мають призначити в суді апеляційної інстанції. Інформації про прийдешнє засідання нині немає. Постанова ж Верховного суду оскарженню не підлягає.

Детальніше - у відео.

Читайте такожНа Черкащині судитимуть хлопця, який до смерті забив чоловіка.

Поділитись

Коментарі

Вгору