Великий потоп вночі накрив черкаську школу

18 грудня 2014, 15:57

main

У Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 сьогодні вночі стався потоп. За словами депутата міськради Володимира Халая, у цьому винна фірма-підрядник "Дніпро-Моноліт", яка проводила у школі ремонтні роботи.

- За письмовим дорученням міського голови з підрядником було заключено письмову угоду. І я наполягав не запускати цього підрядника у цю школу через відсутність у нього фахових людей. А сьогодні ми отримали результат. О другій годині ночі там, де вони ремонтували опалення, його повнісью прорвало. Коли я зателефонував підряднику і повідомив йому, що заливає школу, він зазначив, що сам він туди їхати не буде, оскільки сантехників у нього немає. Він сказав, що коли знайде сантехніка, тоді буде дивитися, що робити. О 10 годині ранку підрядника так і не було. Сьогодні частина школи була залита водою по щиколодку. Навчання припинено, - наголосив Володимир Халай.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Марини Бакланової, станом на 13.00 сантехнік від підрядника так і не з'явився в школі.

- Господарча група ліквідувала протік води, але зовнішні стіни - вологі, - зазначила чиновниця.

Володимир Халай пообіцяв звернутися до прокуратури стосовно діяльності підприємства, яке проводить там ремонт.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору