Вельбівець розповів про зміну влади й прокоментував звільнення з Черкаської ОДА

24 квітня 2019, 12:36

Вельбівець розповів про зміну влади й прокоментував звільнення з Черкаської ОДА

Голова Черкаської облдержадмністрації Олександр Вельбівець працює у штатному режимі й напише заяву на звільнення під час інавгурації нового президента, як цього вимагає законодавство, пише "18000".

Раніше із заявами про дострокове припинення повноважень виступили очільники трьох областей: Львівської, Миколаївської та Закарпатської.

– Є визначений Конституцією і законами України порядок виконання повноважень головою ОДА, коли проходять президентські вибори і змінюється людина, яка є президентом України. Я працюю у штатному режимі. Сьогодні президентом України є Петро Олексійович Порошенко. Я забезпечую виконання своїх повноважень як голова ОДА, це - перше. Друге: процедурою визначено, що в день інавгурації нового президента ми всі маємо написати заяву на складання своїх повноважень. А далі рішення – за новим президентом, – сказав Вельбівець.

Він також зазначив, що вважає недоцільним складання повноважень зараз.

– Якісь робити гучні заяви про складання повноважень – скажіть, а що це вирішує в цілому? Показати командну позицію з Петром Олексійовичем? Ми її показували у своїй роботі! Думаю, випереджати події – мало що змінить, – переконаний очільник області.

Він також проанонсував зміну голів ОДА по всій Україні.

– Якщо Володимир Олександрович (Зеленський, – ред.) послідовний у своїх висловах і далі діях, то, думаю, він має підписати всі заяви голів ОДА та РДА про звільнення. Оскільки він анонсував повне перезавантаження. Казав, що ніхто, хто працював у команді Порошенка й регіоналів, наскільки я пам’ятаю, не може бути в його команді. Тоді в мене шансів, як і в решти голів і районів, і областей, немає, – сказав Олександр Вельбівець.

Він наголосив, що за посаду не тримається.

– Я до цього спокійно ставлюся. Не все в цьому житті залежить від посади. Для мене ця посада ніколи не була метою життя, самоціллю чи найбільшою цінністю. Головне – як моє перебування на цій посаді буде розцінено черкащанами, – підсумував Вельбівець.

Читайте такожПроблеми з опаленням в Смілі врегульовано, – Вельбівець.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Порядна, чесна та цілеспрямована людина. Я його поважаю.

Вгору