Зірка “Тіктоку”: вчителька з Черкас популяризує професію педагога завдяки соцмережі

22 березня 2024, 08:50

Вона розриває тікток і стала популярною блогеркою. Показує реальне життя звичайного педагога і збирає мільйони переглядів та тисячі підписників. Вчителька з Черкас стала справжньою зіркою "Тіктоку". Це зовсім не шкодить її роботі, а, навпаки, - допомагає популяризувати професію, йдеться в сюжеті Подробиць.

Штатив та телефон вчителька молодших класів Діана Сергіївна часто використовує на уроках. Знімає не лише себе, адже без атмосфери шкільних занять вчительський лайфстайл-блог неможливий. На невеликій перерві малеча обов'язково біля вчительки, аби подивитись, що ж там вийшло.

Розпочалось захоплення блогерством у 23-річної Діани Палаш із фарбування дошки. Її вчителька взялась чепурити до зустрічі зі своїм першим класом.

"Ось це те найперше відео, яке я знімала, воно потрапило в рекомендації, і от власне ця дошка, люди не знали, що вона фарбується. Для них це стало відкриттям", - каже вчителька.

Відео зібрало вже понад 600 тисяч переглядів, за обліковим записом вчительки молодших класів стежать 30 тисяч підписників. На її сторінці і жарти про вчителювання, і класичні для цієї соцмережі відео з танцями.

Блогінг допомагає зруйнувати застарілий образ вчителя, переконана Діана Палаш. Сучасні педагоги мають право і на хобі, і на життя поза школою, і на соцмережі. Саме це й намагається показувати на своїй сторінці.

Директор школи згадує, чимало батьків прагнули відправити своїх першачків саме до Діани Сергіївни. Її популярність у "Тіктоці" сприймають як додатковий спосіб популяризації професії освітянина.

"Я подивився, коли у Діани Сергіївни було кілька тисяч лайків, не доходило до 10, подивився, бо було цікаво, я був приємно вражений, молодець, якісно, стильно, з дотриманням етичних моментів, з баченням моментів специфіки вчителя. Вона цікава й популярна", - розповідає директор Черкаської спеціалізованої школи Валерій Завіновський.

Вчительський гумор, кумедні випадки зі школи чи просто цікаві події позашкілля, або ж просто відео з вручення міської премії "Вчитель року", де Діана перемогла в номінації "Молодий учитель". Його переглянули вже понад чотири з половиною мільйони разів.

Як популярний блогер, жартує дівчина, має вже і своїх хейтерів, тому до всіх публікацій з уроків за участю дітей обов'язково обмежує функцію коментування, щоб не засмучуватись самій та не псувати настрій іншим.

"Я не хочу, щоб ішов якийсь негатив на дітей, якщо дитина раптом потрапляє в кадр, от це якась наліпка, сердечко, квіточка, як роблять мами з дітками. Або, якщо бачу, що батьки позитивно відносяться і кажуть, так, ми за, - тоді можу опублікувати", - говорить вчителька-блогер Діана Палаш..

Нині, як і всі українці, Діана Палаш мріє про час, коли зможе зняти відео з першого уроку після нашої перемоги. А до того часу планує розвиватись і як педагог, і як блогер.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору