“Вбивство черкаського ІТ-шника”: поліція перевіряє “львівський слід”

04 жовтня 2019, 20:27

Слідчі поліції Черкащини, які розслідують вбивство черкаського підприємця в галузі ІТ-технологій Андрія Заканича, перевіряють на причетність до вбивства його колег та цивільну дружину. Це стало відомо з ухвал слідчого-судді Соснівського районного суду міста, які розміщені у відкритому доступі на Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У низці ухвал слідчого-судді, яких вдалось нарахувати понад 20, йдеться про надання слідчим черкаської поліції дозволів на тимчасовий доступ до речей і документів, які можуть містити відомості про причетність визначеного кола осіб до вбивства черкаського ІТ-шника.

Зокрема, суд задовольнив клопотання слідчих й надав їм доступ до відомостей про телефонні дзвінки самого загиблого, його колег, які працювали разом з ним та цивільної дружини. Окрім цього, в інших ухвалах слідчі поліції просили надати їм інформацію про телефонні з'єднання, повідомлення та пересування колишнього колеги загиблого. В клопотаннях слідчі зазначали, що вказана особа мала конфлікт із Заканичем на грунті професійних відносин.

фото з місця вбивства підприємця
фото: Укрінформ

Також, правоохоронці перевіряють телефонні з'єднання в період з першого по 19-те вересня цього року за декількома адресами в місті Львів.

Як стало відомо журналістам "Про все" із власних джерел, загиблий мав бізнесові інтереси на Львівщині і правоохоронці перевіряють версію причетності його бізнес-партнерів до вбивства.

Як повідомляє видання "18000", у травні цього року до потерпілого позивалася львівська ІТ-компанія “Моребіс LV“, яка вимагала від нього спростувати певну “недостовірну інформацію” та відшкодувати 100 тисяч гривень. Однак суд залишив цю заяву без розгляду.

Нагадаємо, 18 вересня в мікрорайоні "Митниця", за адресою Гагаріна, 77 в автівці застрелили Андрія Заканича. Тіло виявили о 23-ій годині в автомобілі, що був припаркований біля багатоповерхівки на вулиці Гагаріна. Чоловік був зареєстрований як підприємець. Займався обробленням даних і розміщенням інформації на веб-вузлах.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору