Важливо, щоб влада зрозуміла: бюджет міста – це не їх особиста кишеня, – Жуковська

10 лютого 2014, 15:17

Завтра, у вівторок, 11 лютого о 18.00 у приміщенні палацу молоді ім. Кулика відбудуться фактично перші громадські слухання. Теми громадських слухань – перспективи транспортної реформи, публічний бюджет та запобігання корупції місцевими чиновниками. Принаймні саме про ці 3 теми йшлося у 26 тисячах зверненнях черкащан.

Про це пише Почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська у Facrbook.

"Я задоволена, що незважаючи на всі проблеми та труднощі, ці слухання відбудуться.

Хочеться вірити, що завтра громада міста отримає відповідь на ключові свої питання. А головне, з цього моменту зміниться сам принцип співпраці влади та громади. Влада буде більш відповідальною, громада – більш вимогливою та наполегливою.

Важливо, щоб влада зрозуміла, що бюджет міста - це не їх особиста кишеня, в якій вони можуть перекладати гроші за власним розсудом. Громада не тільки має право, але зобов’язана вимагати звіту за використані гроші та участі у плануванні бюджетних пріоритетів.

Також влада має почути своїх громадян – припиняйте цю порочну корупційну практику поєднання повноважень депутата та чиновника.

І звісно одним із найболючіших питань залишається транспортна реформа. 2 роки поспіль влада намагається всіляко «заговорити» цю проблему. Але далі це робити неможливо. Ми хочемо, щоби врешті-решт цей пріоритет був виконаний, щоби гроші були витрачені з розумом, щоби ті 104 млн. гривень, які нібито ще залишились у бюджеті розвитку, не були так само бездарно проїдені та вкрадені у громади.

У п’ятницю ми з активістами Громадської Ради запрошували на слухання людей. Я сама приймала участь в цій акції. Впевнена, що саме небайдужість та активна громадянська може змінити життя у місті. Приходьте на слухання: 11 лютого, о 18.00 у палац молоді ім. Кулика".

Поділитись

Коментарі

Вгору