В Золотоноші засудили неповнолітнього злодія

06 липня 2017, 13:41

Золотоніським міскрайонним судом до позбавлення волі засуджено неповнолітнього жителя одного із сіл Золотоніського району.

В ході судового розгляду встановлено, що неповнолітній злодій, діючи за раптово виниклим умислом спрямованим на заволодіння чужим майном, умисно, таємно, з корисливих мотивів, в листопаді 2016 року, перебуваючи в приміщені Будинку дитячої та юнацької творчості, в одномі із сіл Золотоніського району Черкаської області, з методичного кабінету розташованого на другому поверсі, шляхом вільного доступу здійснив крадіжку шкіряного гаманця та грошових коштів, що знаходились в середині гаманця, а також скетч-карти поповнення рахунку оператора «Лайфселл».

За вказаних обставин неповнолітній вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка). Разом з тим, неповнолітній в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, відшкодував матеріальну шкоду потерпілій, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначивши покарання у виді 1 року позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 1 рік.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору