В Уманській картинній галереї відкрилась унікальна виставка картин на сукнях (фото)

08 листопада 2017, 21:37

В Уманській картинній галереї 7 листопада відбулася виставка дивовижного дизайнера, художника Володимира Уманенка під назвою «Платтьопис», повідомляє Уманський міський портал.

Шанувальники мистецтва могли не тільки споглядати неймовірні картини у вигляді суконь, але й поспілкуватися з автором, який  познайомив із задумом створення проекту. Митець започаткував свій проект ще у 1996 році, створивши серію білих суконь.

Поштовхом шити плаття для автора стала відсутність красивого одягу в дитинстві; у 10 років він пошив перше плаття і до цього часу не полишає це заняття, викликаючи в глядачів свою, власну алюзію розуміння картин.

Сукні Володимир Уманенко віддавав авторкам-жінкам, які на білому полотні відтворювали своє одкровення, ділилися  найсокровеннішим. Отож у кожного плаття – своя історія, яка відображає внутрішній стан жінки, і яку глядач бачить по-своєму.

Художник за допомогою мистецтва намагається показати, які розумні й чарівні жінки. Він переконаний, що кожна жінка повинна хоч раз пошити плаття і одягнути його.

Володимир Уманенко любить життя, займається улюбленою справою, специфіка якої полягає у вмінні робити щось краще за інших.

Ось таке воно, сучасне мистецтво в бурхливому й непередбачуваному світі.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору