В Уманському педуніверситеті з’явилася нова спеціальність

14 жовтня 2019, 08:00

Перше в Україні ЗНО для вчителів відбудеться у жовтні

На факультеті соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини розширено провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти для осіб із вищою освітою за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування.

Усіх охочих запрошують на курси підвищення кваліфікації керівників, заступників керівників закладів освіти, факультетів, інститутів чи інших структурних підрозділів.

Метою підвищення кваліфікації керівників та заступників керівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Для забезпечення підвищення кваліфікації працівників будуть виконані завдання з:

  • удосконалення раніше набутих та/або набуття нових компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту (у разі його наявності);
  • набуття особою досвіду виконання додаткових завдань та обов’язків у межах спеціальності та/або професії, та/або займаної посади;
  • формування та розвитку цифрової, управлінської, комунікаційної, медійної, інклюзивної, мовленнєвої компетентностей тощо.

За детальною інформацією звертатися за тел.:0970895551 Ісаченко Вікторія Павлівна.

За інформацією прес-центру УДПУ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору