В Умані збудують “іспанський парк”

09 вересня 2018, 21:37

В Умані збудують “іспанський парк”

На початку вересня уманчани звернули увагу на будівництво, яке розпочалося на прибудинковій території по вулиці Європейській, 56. Як з’ясувалось, на цьому місці невдовзі з’явиться «іспанський парк», інформує "Економіка сьогодення".

Деталі проекту опублікувала на своїй сторінці у соцмережі Facebook уманська художниця та громадська активістка Одарка Дьома-Пісна.

Уманчанка зауважила, що відкриття парку відбудеться 5 жовтня. Тоді ж буде представлена повна назва новоствореної рекреаційної зони.

- На сьогоднішній день очистився майданчик для подальшої роботи, було зрізано кілька дерев, які несли небезпеку для людей», ― написала Одарка Дьома-Пісна.

Художниця зауважила, що решта дерев на ділянці будівництва залишаться на своєму місці. Крім того, на території майбутнього парку планується висадка молодих саджанців.

Одарка Дьома-Пісна пообіцяла і надалі публікувати інформацію про хід будівництва на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, що у 2016 році на ділянці нинішнього будівництва «іспанського парку» був встановлений пам’ятник почуттям до матері.

Скульптуру «Материнський інстинкт» створив іспанець Карлос Гарсія Лаос, який особисто був присутній на церемонії відкриття. Митець приїжджав до Умані на запрошення Одарки Дьоми-Пісної.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору