В Умані збільшилась кількість хворих на кір

18 грудня 2018, 11:13

В Умані збільшилась кількість хворих на кір

За даними Міністерства охорони здоров'я наразі в Україні спостерігається епідемічний підйом захворюваності на кір. З початку 2018 року захворіло майже 47 тис. осіб, більшість з них діти. Зростання захворюваності на кір було зареєстровано в Умані. Про це повідомили в Уманському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, пише "Вечірня Умань".

З початку 2018 року в Умані зареєстровано 47 випадків кору. З них 32 у дорослих та 15 випадків серед дітей. З 15 дітей, які захворіли, 12 не були щеплені проти кору.

Медики звертаються до уманчан з проханням не зволікати із щепленням дітей проти кору. Лікарі наголошують, що вчасно проведена вакцинація захистить здоров'я дитини.

- Специфічних ліків проти кору не існує, лікування захворювання тільки симптоматичне. Під час хвороби значно знижується імунітет, тому існує ризик важких супутніх захворювань. Відмовившись від проведення вакцинації, ви наражаєте дитину на високий ризик захворювання з можливими важкими ускладненнями, ― наголосили медики.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору