В Умані водій маршрутки збив двох людей на пішохідному переході

05 січня 2026, 11:42

В Умані водій автобуса збив чоловіка та 14-річного юнака на пішохідному переході. Дорожньо-транспортна пригода сталася 4 січня близько 18:00 на вулиці Київській.

Попередньо, 62-річний водій автобуса «БАЗ» скоїв наїзд на двох пішоходів, які переходили дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.

Внаслідок ДТП травми отримали 47-річний чоловік та 14-річний хлопець. Після надання медичної допомоги в лікарні обидва потерпілих відмовилися від госпіталізації. Пасажири автобуса не постраждали.

Слідчі розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору