В Умані відмовляються проводити повторну експертизу тіла чоловіка, якого вбили поліцейські у Кривому Озері

28 серпня 2016, 15:06

kriv-ozero250816

Експерти Уманського міжрайонного бюро судово-медичних експертиз відмовилися проводити повторну експертизу тіла убитого 24 серпня в Кривому Озері Олександра Цукерман. Про це повідомляє "Вечірня Умань" з посиланням на "Новини-N".

В Уманське бюро СМЕ тіло було доставлено 25 серпня вдень. Спочатку там відмовилися його приймати, посилаючись на відсутність необхідних документів. Однак потім, після тривалих консультацій з вищим керівництвом аж до Києва, тіло все ж прийняли, експертизу призначили на 26 серпня.

Одночасно дружина загиблого, його батько, мати і старший брат поїхали в Київ до Генеральної прокуратури вимагати проведення експертизи вже в столичних спеціалізованих центрах.

Так, 26 серпня вдень родичам подзвонили з Уманського бюро СМЕ і повідомили, що вони можуть забирати тіло. На питання, чи була проведена експертиза, експерти відповіли негативно: експертизу ніхто не проводив, причини також названі не були. В даний час тіло знаходиться в морзі Уманської бюро СМЕ.

Довідка: в ніч на 24 серпня, в райцентрі Криве Озеро на Миколаївщині був убитий 31-річний місцевий житель Олександр Цукерман. У вбивстві підозрюють шістьох співробітників місцевого відділу поліції. При висновку судово-медичної експертизи, проведеної Миколаївським обласним бюро судово-медичних експертиз, йдеться, що чоловік помер від вогнепальних поранень.

Поділитись

Коментарі

Вгору