В Умані відбудеться соціальний майстер-клас для людей з вадами слуху

01 квітня 2016, 14:12

афиша

2 квітня в Умані в рамках всеукраїнського проекту «Ре_ТАНЦ_Формація» відбудеться соціальний майстер-клас для людей з вадами слуху. Технічна танцювальна база, яку використовують в світових танцювальних компаніях і практикують танцівники усього світу, буде подано більш ніж доступно для людей з особливими потребами.

Хореограф, викладач «Totem Dance Group» (м. Київ), учасниця міжнародних танцювальних проектів та освітніх програм Анастасія Рембецька навчить прислухатися до своєї фантазії і до того, що вона генерує, спробує показати сучасне танцювальне мистецтво з абсолютно доступного ракурсу.

Майстер-клас проходитиме безкоштовно на базі студії танцю «Батерфляй» (вул. Шевченка 26/2).

foto 1

- Сучасний танець доступний кожному. Він глибоко цінує особистість, і допомагає їй розвинути в собі впевненість, почуття контролю свого тіла, комунікабельність і можливість самовдосконалюватися, використовуючи прості завдання подані на уроці, — говорить Анастасія.

Інформація, яка буде подана на класах, на даний момент актуальна і широко використовується в світі танцю, вона практично не подається у вишах нашої країни та є фундаментом, для подальшого власного розвитку в майбутньому.

Організатор проекту хореограф та педагог Totem Dance Group Антон Сафонов.

foto 2

Проект покликаний пом’якшити бар’єр нерозуміння сучасного танцювального мистецтва у широкої верстви населення, згуртувати представників українського сучасного танцю для подальшого взаєморозвитку нових творчих відносин та створенню нових проектів.

Реєстрація на майстер-клас: http://vk.com/uman_contemporary_dance.

Коментарі

Вгору