В Умані створили особливий СМС-сервіс для людей із вадами слуху (відео)

19 травня 2017, 18:20

Викликати швидку, відіславши СМС – текстове повідомлення з мобільного телефону. В Умані створили особливий СМС-сервіс для людей із вадами слуху. Завдяки таким новаціями вони зможуть вчасно отримати необхідну допомогу. Крім медиків повідомлення від особливих уманчан приймають служба таксі та надзвичайники, йдеться в сюжеті "Росі".

Людмила з 14 років не чує. Каже: раніше викликати таксі – було важко, нині в цьому їй допомагає новий сервіс.

Звернутися по допомогу повідомленням можуть жителі Умані та Уманського району. СМС-сервіс стартував вдало, за кілька місяців десятки містян уже скористалися послугами екстрених служб – кажуть соціальні працівники.

Загалом в Умані більше сотні людей із вадами слуху. Тож новий сервіс – без перебільшення, може врятувати не одне життя. Приймає СМС-повідомлення в пожежно-рятувальній частині диспетчер Наталія Крот. Мобільний для таких викликів працює цілодобово. А от викликати швидку за допомогою СМС можуть не тільки уманчани, а й жителі 5-ти прилеглих районів.

Головна вимога усіх екстрених служб – у повідомленні має бути чітко вказана проблема та точна адреса. Нині тривають перемовини стосовно долучення правоохоронців до СМС- сервісу. Контакти діючих служб можна дізнатися у соціальних працівників міста або знайти на сайті уманської служби соцзахисту населення.

Вгору