В Умані розпочали проводити операції на серці (фото)

07 листопада 2020, 16:47

У реконструйованому відділенні Уманської центральної районної лікарні встановили дороговартісне сучасне обладнання, що дозволить медикам проводити складні кардіологічні оперативні втручання.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Голова ОДА зазначив, що за кошти державного, обласного і місцевого бюджетів та меценатів придбано новий ангіограф за 23 млн грн та інше медичне обладнання ще на 4 млн грн, а також повністю відремонтовано приміщення за 11 млн грн.

- Ми розраховумо, що в Уманській районній лікарні кардіохірургія буде одним із пріоритетних напрямків. Район досить віддалений від обласного центру, тому можливість надання невідкладної медичної допомоги дозволить рятувати більше людей", - поділився планами Сергійчук.

Голова ОДА відзначив, що можливості порятунку пацієнтів із кардіопатологіями зросли в рази, фахову допомогу надаватимуть без тривалих транспортувань. Відділення і лікарі працюють 24 години 7 днів на добу. Вже за перші тижні роботи в закладі провели 36 коронарографій і 9 стентувань.

- Це результат спільної роботи багатьох: депутатів обласної і районних рад, обласного управління охорони здоров’я, долучилися і місцеві підприємці, які розуміють важливість розвитку медицини", - наголосив Сергій Сергійчук.

Окремо голова ОДА подякував медикам та фахівцям, які виростили не одного професіонала у сфері кардіохірургії - директору національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Василю Лазоришинцю та його заступнику з наукової роботи Анатолію Руденку, які дали високу оцінку роботі відділення. Найкращих слів заслужили і фахівці Черкаського обласного кардіоцентру.

- Ці люди підтримують уманчан ще з етапу ідеї і дотепер. А тому, впевнені, що з такими надійними Партнерами досягнемо багато", – підсумував голова ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору