В Умані невідомі жорстоко вбивають стерилізованих безпритульних собак

29 січня 2018, 12:49

На вулиці Пролетарській, 8 в місті Умань невідомі потруїли двох собак, стерилізованих за кошт міста. Життя ще чотирьох собак під загрозою. Це не перший випадок, коли в Умані жорстоко убивають безпритульних тварин, пише 04744.info.

28 січня засновниця Уманського благодійного фонду «Серце друга» Яніна Тиховська повідомила у соцмережі Facebook про жорстоке вбивство двох собак на вулиці Пролетарській.

«Увага!!! Пролетарська, 8, вчора потруїли двох собак, стерилізованих за кошт міста. Під загрозою ще чотири собаки. Просимо звернути увагу всі відповідні служби міста на це звірство!!!», — написала Яніна Тиховська.

Повідомлення зоозахисниці про жорстоке поводження із безпритульними тваринами набуло значного резонансу у соцмережі. Жителі міста обурюються, що зловмисники залишаються непокараними.

За словами волонтера УБФ «Серце друга» Крістіни Самородової, служби міста досі не звернули уваги на це звірство.

«Не приїхала поліція і не зафіксувала цей випадок. На дану ситуацію звернули увагу жителі району та УБФ "Серце Друга". Проводити розслідування ми не маємо права, крім того, що запитати у людей-очевидців, як це сталося. Ніякої інформації про те, хто отруїв собак, немає», — зазначила волонтер у коментарі для сайту «04744».

Крістіна Самородова наголосила, що вбиті тварини були щеплені та кліпсовані.

«Тобто це вбивство є прямим злочином. На жаль, у нашому місті існують догхантери, люди, які отруюють тварин ізоніозидом. Цей препарат впливає на тварину як сильний наркотик. Собака помирає у конвульсіях від передозування. Подібні випадки було по всьому місту. Наразі ми розробляємо план боротьби із такою злочинністю», — сказала волонтер УБФ «Серце друга».

Крім того, 29 січня до УБФ «Серце друга» почали надходити повідомлення про масове вбивство безпритульних собак на території ПАТ «Уманьферммаш».

«Надходять повідомлення, що на території Сільмашу цієї ночі вистріляли всіх собак!!! Просимо керівництво підприємства відреагувати на пост! Адже під керівництвом пана Ліпкана багато інших територій, де проживають тварини!», — написала Яніна Тиховська на сторінці УБФ «Серце Друга» у соцмережі Facebook.

Зоозахисниця зауважила, що перевірити інформацію про вбивство безпритульних собак складно, адже територія «Уманьферммашу» закрита.

«Крім того повідомляють, що охоронці ще зранку повивозили всі трупи. На жаль жоден з тих, хто телефонував, не хоче ні свідчити, ні коментувати те, що відбувається...», — додала Яніна Тиховська.

 

Вгору