В Умані хочуть встановити контрольно-пропускні пункти на в’їзді

30 серпня 2020, 09:29

Міський голова Умані Олександр Цебрій в коментарі «Радіо Свобода» наголосив, що порушував питання обмеження в’їзду до Умані ще три місяці тому. Вважає, що відповідальність лежить на центральній владі, адже місцева не має тих повноважень, які б дозволили запроваджувати додаткові обмеження.

- Одна з опцій, яку ми хотіли задіяти тепер – це також контрольно-пропускні пункти, але в нас немає зараз таких повноважень, тому що Черкаська область і місто Умань, дякувати Богу, в зеленій зоні, тому таких повноважень в нас на сьогодні немає. Але ми звернулися до центральної влади, депутати підписали відповідне звернення, з тим, щоб нам повернули таку можливість, – пояснює він.

Олександр Цебрій каже, що проводив опитування в себе на сторінці у Фейсбук, за яким 94% проти того, щоб святкування Рош га-Шана в Умані відбувалося в традиційний спосіб. Нагадує, що християни свого часу святкували Великдень онлайн саме через пандемію коронавірусу.

Міський голова Умані вважає, що тим, хто вже прибув варто зробити тести на COVID-19.

- Я абсолютно проти будь-яких провокацій, як з боку уманчан, так і з боку представників паломників-хасидів. Якщо люди прибули на територію міста раніше, ще до початку дії заборони – рішення Кабінету міністрів, переконаний, що необхідно провести тестування цих людей на наявність чи відсутність захворювання на ковід. Це було б правильно і логічно. Але це повинна робити відповідна комісія: там повинні бути представники поліції, лікарі, працівники муніципалітету, – зазначає Олександр Цебрій.

Поділитись

Коментарі

Вгору