В Умані хочуть скасувати випускний для школярів

20 травня 2015, 09:57

b7242086

Уманській школярі в паніці. Їхнє святкування випуску на межі зриву. Більшість директорів шкіл звернулися до відділу освіти з проханням відмінити урочистості в центрі міста з нагоди святкування випуску. Проте міська влада впевнена, що свято у випускників має бути,інформує Вечірня Умань.

60% директорів шкіл написали до відділу освіти листи із проханням відмінити урочисті заходи з нагоди святкування випуску одинадцятикласників.

- Ідея не святкувати випуск пішла не від міської ради. До відділу освіти звернулися батьки і директори шкіл, щоб не робити випуск.  Ми почали вивчати  це питання. І побачили, що думки школярів, батьків та учні розділилися 50 на 50. Одні виступають за святкування, інші - проти, – розповідає заступник  міського голови Людмила Кирилюк.

Виявилося, що 60% директорів шкіл та їхніх колективів виступили проти святкування випуску в центрі міста. Чим вони мотивують такі свої рішення -дізнатися не вдалося. Начальник відділу освіти на лікарняному, листи-звернення в неї в кабінеті, а ключів від нього ні в кого нема…

Анна - мати випускника Дмитра. Вона виховує сина сама. На оплату святкування випуску в ресторані в неї просто немає коштів. І для її сина урочистості в центрі міста – це єдине свято.

- Сьогодні наші діти не просто школярі, вони ще й волонтери. Вони заслуговують на своє свято. Одні з них будуть прощатися з містом, інші підуть в армію, проте для всіх це своєрідний перший крок у доросле життя, - говорить Анна. – Для нас урочистості в центрі міста дуже важливі. На жаль, у мене немає коштів для святкування випуску в ресторані. На це потрібно 450-500 грн з людини. Але моя дитина хоче мати свято і головне має на нього право. Ми вже і вишиванку купили.

-  Моя думка однозначна, що випуск в місті має бути. Тому ми зробимо все, щоб у школярів було це свято, - прокоментував в.о. міського голови Олександр Цебрій.

Коментарі

Вгору