В Україні у новорічну ніч комендантську годину не скасують

26 грудня 2022, 08:00

Поліція готова максимально забезпечити безпеку громадян на період зимових свят. Також правоохоронці контролюватимуть дотримання всіх вимог воєнного стану, зокрема, комендантської години і заборони на піротехнічні засоби.

Про це розповіла речниця Нацполіції України Мар’яна Рева, пише Ділова столиця.

"Перш за все, люди повинні пам’ятати про те, що існує комендантська година, і про те, що не можна ігнорувати сигнали повітряної тривоги, незалежно від того, який це день — святковий чи не святковий. Ми розуміємо, наскільки підступним є наш ворог, який з цинічним задоволенням, можливо, буде намагатися зіпсувати нам святкові дні", — сказала Рева.

Вона пояснила, що є певні вимоги комендантської години, незалежно від того святковий чи не святковий день. Поліціянти будуть перевіряти людей, документи, доставляти в підрозділи поліції для встановлення особи чи для перевірки цієї особи.

Вона також наголосила, що в підрозділах поліції, в розгорнутих мобільних пунктах поліції діють пункти обігріву.

"Якщо особа опинилася в комендантську годину на вулиці, не може вчасно повернутися додому чи туди, куди хотіла, то можна звернутися в ці пункти і пробути там до закінчення комендантської години", - каже речниця.

Рева також нагадала, що піротехнічні засоби — і їх реалізація, і їх використання — по всій території України заборонені. Покарання залежить від того, як буде кваліфікуватися вчинок. Це може бути штраф, можуть бути виправні роботи.

Водночас у вечірньому зверненні 25 грудня Президент Володимир Зеленський застерігає, що в останні дні 2022 року росія може вдатися до нових обстрілів.

"Залишилося кілька днів цього року. Ми маємо бути свідомі того, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним".

Президент закликав українців цими днями дослухатися до повітряних тривог і знайти найближчий "Пункт незламності".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах просять зменшити тривалість комендантської години у новорічну ніч

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору