В Оршанці пройшов чемпіонат з кульової стрільби, присвячений пам’яті Момота (фото)

14 жовтня 2017, 15:28

Протягом шести днів на полігоні Навчального центру, кращі спортсмени прикордонного відомства показували свою майстерність у влучній стрільбі з автомата Калашникова та витривалість у кросі. У чемпіонаті взяли участь 25 команд, понад 100 військовослужбовців з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства. Відмітимо, що чемпіонат присвячений пам’яті генерал-майора Ігоря Момота.

Останні дні змагань були одні із найнапруженіших для спортсменів. Вони долали дистанцію 3 км зі стрільбою по 5 пострілів з автомата Калашникова з положення стоячи після подолання 1-го та 2-го кілометрів. Одне з найсерйозніших випробувань чемпіонату.

За результатами чемпіонату Державної прикордонної служби України з кульової стрільби перше місце посіла команда Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Друге місце виборола команда Луцького прикордонного загону. Третє призове місце дісталося команді Харківського прикордонного загону.

За результатами змагань Чемпіонату Державної прикордонної служби України з службового двоборства почесне перше місце зайняла команда Сумського прикордонного загону. Друге місце посіла команда Чернігівського прикордонного загону. Третє місце зайняла команда Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Кращі спортсмени в майбутньому представлятимуть збірну Державної прикордонної служби України на всеукраїнських змаганнях серед силових структур. Переможців та кращих спортсменів прикордонників у змаганнях урочисто нагороджено кубками, медалями і грамотами.

Керівництво Навчального центру щиро вітає переможців чемпіонату та бажає спортсменам вдосконалення майстерності, досягнення найвищих спортивних вершин та нових звершень.

Коментарі

Вгору