В Одарича порахували невиконані обіцянки Білоусова

16 січня 2014, 10:07

Протягом минулого року секретар міської ради, в.о міського голови, комуніст Віктор Білоусов давав доручення, виконком ухвалював сотні рішень, вносилися зміни до бюджету, виділялися кошти на об’єкти, які нові керманичі вважали перспективними. Обіцянки, оформленні у вигляді інтерв’ю чи коментарів посадовців на офіційному порталі Черкаської міської ради, були дані протягом року, але на 100% не виконані.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

Про пандуси

27 травня – через місяць після обрання нового складу виконавчого комітету, до якого, до речі, увійшли двоє «батьківщинівців» Станіслав Овчаренко та Анатолій Бондаренко - Віктор Білоусов заявив, мовляв, треба відремонтувати пандуси і з’їзди, щоб люди на візках чи мами з колясками мали можливість комфортно пересуватися. Далі доручень справа не дійшла. Цікаво, чи покарали когось за невиконання доручення в.о міського голови чи авторитет Віктора Федоровича настільки мізерний, що ніхто не кинувся виконувати вказівку?

Про розширення Гагаріна

7 червня заступник міського голови Борис Євмина, який прославився організацією тотальної «бюрдоризації» в Черкасах, повідомив, що «нова влада» має намір розширити вул. Гагаріна в районі Пагорба Слави. «Зробити вулицю Гагаріна повноцінною дорогою, виконавши її розширення та ремонт по всій її довжині», - цитує прес-служба мерії Бориса Євмину.

Пригнали техніку, зняли плити, розкопали яму. І на цьому роботи з розширення Гагаріна закінчилися. Нині яма огороджена невеличким парканом. Будь-хто у пітьмі може туди влетіти.

Про «Колесо огляду»

10 червня член виконкому на громадських засадах Олег Кашко заявив, що виконавчий комітет виділив 1,5 млн. грн. на придбання «Колесо огляду» для парку 50-річчя Жовтня, мовляв навіть у якійсь провінційній Білій Церкві такий атракціон є.

Як потім вдалося з’ясувати, кошти зняли з реконструкції вулиці Хрещатик. Зрозуміло було відразу, що це марна трата грошей і ресурсів, саме «Колесо огляду» коштує більше 3 млн. грн. (а виділили лише 1,5 млн. грн). Ще тоді у червні Сергій Одарич назвав такі плани «нової влади» безперспективними і необдуманими.

У вересні «нова влада» вирішила не купувати «Колесо огляду», мовляв тендер не встигнуть провести, виготовити, встановити… Словом, ані грошей на реконструкцію Хрещатика, ані атракціону.

Про аварійні опори в школах і садочках

Першими проблему аварійних опор на територіях шкіл і садочків порушили саме депутати від «Вільних демократів». Саме вони примусили владу провести інвентаризацію аварійних стовпів. Зрештою перший заступник міського голови Анатолій Беззубенко прозвітував: із майже 500 опор аварійними визначили 14. «Ми не можемо ризикувати життям та здоров’ям наших дітей, - говорить Віктор Беззубенко. – Тому діяти будемо дуже оперативно. Опори необхідно поновити, і освітлювати територію шкіл від мереж вуличного освітлення. Адже зараз у тих закладах, де не працюють ці мережі, безпосередньо на будівлі розміщують ліхтар і платять за електроенергію у кілька разів більше. Тому це необхідно виконати і задля економії коштів». До кінця року жодного з обіцяного не зроблено.

Про забруднювачів Дніпра

У липні СЕС заборонила купатися на пляжі «Пушкінський». Причина – в воді виявили перевищення кишкової палички у п’ять разів. В.о міського голови Віктор Білоусов виступив з гучною критикою, заявивши, що «хтось із мешканців приватного сектору підключив до зливових вод фекальну каналізацію». Мовляв, «ведеться пошук порушника, до якого будуть застосовані жорсткі методи впливу».

Минуло літо, але ні про порушника, ні про «жорсткі методи впливу» офіційний портал не повідомляв.

Про капремонт вулиці Козацької

Завершення робіт з капітального ремонту вулиці Козацької переносилося тричі. Кожного разу посадовці мерії обіцяли нові терміни. І от зрештою зробили. Правда лише проїжджу частину. Про тротуари, велосипедну доріжку, озеленення – забули. Точніше не встигли.

А тим часом люди продовжують пересуватися по тротуарах, яких нема, перестрибувати через бордюри, які не понизили, ходити напівтемною вулицею.

Про розірвання угод з орендарями прибережної смуги

15 липня під час суботника з прибирання міста і пляжів міста в.о міського голови Віктор Білоусов заявив, мовляв, два тижні орендарям на те, щоб прибрати пляжі, які вони орендують. У іншому випадку – розірвати угоди оренди. Минуло два тижні, місяці, уже й півроку, але жодного рішення про розірвання із угод із орендарями на сесію міської ради не виносилося.

Більше того, «нова влада» спустила на гальма питання Детального плану територій прибережної смуги. Ця рішення мало б обумовити, що на пляжах заборонено зводити капітальні споруди. Однак влада так і не спромоглася довести це рішення до кінця.

Про земельні аукціони, які не проводяться

«Нова влада» пообіцяла, що протягом кінця 2013- початку 2014 років проведе аукціони з продажу права оренди та викупу 51 земельної ділянки. Торік жоден аукціон так і не був проведений. Аукціони з продажу землі – це шлях до наповнення бюджету розвитку, з якого фінансуються роботи з капремонтів доріг, ремонтів у школах, садочках, встановленні освітлення тощо. Проведення прозорих чесних аукціонів – можливість отримати більше коштів.

Наприклад, за часів мерства Сергія Одарича аукціони проводилися он-лайн, при журналістах. Інколи учасники робили по 10-15 кроків, а вартість об’єкта зростала в декілька разів. З 2013 після приходу «нової влади» аукціони не проводилися.

Про ремонт тротуарів

16 жовтня виконавчий комітет затвердив перелік тротуарів, де має бути проведений поточний ремонт. Причому роботи мали б завершити до кінця року. Різниця в тому, що «нова влада» спрямувала свої зусиллям чомусь на поточний ремонт тротуарів, а не на капітальний. Хоча для жителів Черкас актуальнішим був би саме капітальний ремонт.

Нагадаємо, що саме команда Сергія Одарича передбачила на початку року в міському бюджеті 10 млн. грн. За розрахунками спеціалістів, за ці кошти можна було б капітально відремонтувати близько 30 км. тротуарів. Причому це тротуари, які розташовані не в центрі Черкас, а в усіх мікрорайонах містах.

Лише в двох місцях розпочався капітальний ремонт. Правда назвати це капітальним ремонтом важко.

Про перерахунок тарифів на квартплату

Віктор Білоусов, будучи в опозиції до влади, неодноразово виступав на сесії міської ради із заявами, що необхідно терміново перерахувати квартплату і повернути зайво сплачені кошти черкасцям. У квітні він отримав усю повноту влади. Але далі слів справа не пішла. По сьогоднішній день квартплата не перерахована, кошти не повернуті.

Більше того, у червні міськвиконком разом із СУБами звернувся до суду, щоб не здійснювати такий перерахунок. СУБ «Митниці» суд виграв.

Віктор Білоусов час від часу повертається до теми перерахунку квартплати. То він створює комісії з працівників мерії, то вносить до них зміни, то заявляє, що перерахунок проведуть, то знову мовчить. Між тим час іде, обіцянка не виконується.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору