В ОДА розповіли, чому на Черкащині збільшився показник захворювання на коронавірус

31 серпня 2020, 17:20

Під час брифінгу, присвяченому епідеміологічній ситуації в Черкаській області, розповіли, що люди масово хворіють на коронавірус не лише через масові заходи, які відбувалися напередодні.

Керівниця обласного лабораторного центру МОЗ України Людмила Кравченко каже, що головна причина різкої зміни показника захворювання –  нехтування правилами карантину.

– Нещодавно в Черкасах відбувалися заходи великого скупчення людей - День незалежності та День Прапора. Якщо ми будемо чітко дотримуватися вимог і дистанції, то зможемо підтримати той рівень, який зараз в області, - каже пані Людмила.

Очільниця Управління охорони здоров’я Лариса Кошова розповідає, що серед причин – і те, що деякі черкащани приходять на роботу з ознаками коронавірусного захворювання.

– На початку карантину ми всі були вдома. Не ходили на роботу і по магазинах, бо це було заборонено. Зараз же є люди, які можуть прийти на роботу із температурою, не звертаючи на неї уваги. До лікаря вони теж пізно звертаються. Зволікаючи, людина заражає інших, - пояснила Лариса Кошова.

Поділитись

Коментарі

Вгору